• قم.میدان ولیعصر.بلوار کبیری(قاعم).نبش کبیری۸.مبلمان سعید
  • saeid.mobleman@gmail.com

درباره ما

ابتدای کار

در سال1370 مجموعه مبل سعید با هدف کیفیت و خدمت رسانی به مشتریان و سه دهه کوشش و تلاش فراوان در زمینه ی مصنوعات چوبی پایه گذاری شد.مجموعه تولیدی مبل سعید فعالیت آغازین خود را بر طراحی و تولید بوفه،مبلمان،کنسول و...متمرکز کرد.

سبک نوین در محصولات چوبی و استفاده از درجه کیفیA در مواد اولیه،طرح های مبتکرانه جدید و زیبا از جمله رویکرد های این مجموعه بوده است.

در سال 1382 مجموعه تولیدی مبل سعید با تغییر رویکرد به سبک فروشگاهی گام بلندی در زمینه ی مبلمان آغاز نمود.

واردات

 مجموعه مبل سعید پس از کسب موفقیت در زمینه ی فروش محصولات خود،با بررسی نیاز های مشتریان،رویکرد خود را بر واردات مبلمان قرار داد.تقاضای محصولاتی با سبک نوین و متنوع ما را واداشت تا سبک های متنوع و نوین را در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار دهیم.

از آن جایی که مهمترین پارامتر یک محصول برای مصرف کننده کیفیت بالا و به روز بودن محصولات به شمار میرود،اقدامات زیادی از جانب مجموعه مبل سعید برای انتخاب محصولات و در اختیار گذاشتن آن ها برای شما مصرف کنندگان عزیز روی داده است.این راهبرد خوشبختانه مسبب همکاری با شرکت های معتبرو صاحب سبک در زمینه ی صنعت مبلمان گشت.

محصولات داخلی

در سال 1390 پس از نوسانات دلار و اخلال در واردات در گمرک،مجموعه مبل سعید با تغییر رویکرد تمرکز خود را بر محصولات با کیفیت داخلی و حمایت از تولید داخلی نیز قرار داده است.طی سال های اخیر و کسب تجربه و همکاری با برند های مطرح مبلمان اقدام به انتخاب محصولاتی با ویژگی های کیفیتی یکسان و بروز بودن در مقایسه با نمونه های خارجی کرده ایم.

آینده کاری

به لطف خداوند و حمایت شما مصرف کنندگان عزیز علیرغم مشکلات پیش روی آینده کاری مجموعه مبل سعید را روشن دیده و ادامه ی فعالیت خود را بر پایه ی خلاقیت و نوین بودن محصولات به پیش خواهیم برد.

مبلمان سعید ارمغان آرامش و آسایش.